خدمات و ویژگی های موجود و مناسب با هرکدام

نمونه خدمات ما

نگاهی گذرا به جهان امروز ، تفاوت گذشته و حال و جهانی شدن اقتصاد را بیش از پیش آشکار میسازد .رقابت برمبنای زمان، انبوه اطلاعات، کارآیی ارتباطات، افزایش دانش و اطلاعات و قدرت تصمیم گیری مشتری و یکپارچگی بازارهای جهان و پیچیدگی روزافزون بازارها و پویایی محیط فن آوری اطلاعات رمز بقا و غلبه یک مجموعه بر حریفان قدرتمند و بزرگ است.

 

 

تولید قطعات کاروی

تولید کننده انواع قطعات رادیاتور خودرو های سبک و سنگین، طبق استاندارد بین المللی می باشد. با استقرار و اجرای نظام مدیریت کیفیت، مختص مشتریان خود در جهت رشد و شکوفایی صنعت کشور قدم برمی دارد.

نگین تجارت کاروی

طراحی، پشتیبانی و راه اندازی نرم افزار های سازمانی، شبکه، voip، وب سایت و اپلیکیشن درشرکت مهندسی IT  نگین تجارت کاروی ارائه و عرضه میگردد.

تولید شال و روسری

با تکیه بر جدید ترین تکنولوژی در صنعت چاپ بر روی پارچه و با استفاده از دستگاه های تمام دیجیتال انواع مختلف روسری مانند شال و روسری با جنس های متفاوت اعم از نخی،ساتن و یا ابریشمی، با تنوعی بی‌نظیرعرضه می‏‏‏‌شوند.

مجموعه آسانسور کاروی

از فعال ترین مجموعه های فروش قطعات آسانسور بوده که برای مدت طولانی ، به طور متمرکز در زمینه های فروش قطعات ، طراحی و نصب ، ساخت و ارائه خدمات پس از فروش آسانسور فعال می باشد.

آلونک

مشاور املاک ما برای راهنمایی شما در یافتن هرچه بهتر ملک مورد نظرتان آماده خدمتند. ما برای خدمت گذاری آماده ایم ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرکت فرازسازه کاروی

با هدف ورود به كليه حوزه هاي مرتبط با بخش ساختمان از جمله سرمايه گذاري، مشــاوره، نظــارت، طراحي، مشاركت، ساخت و بهره‌برداری انواع پـروژه‌هاي ساختماني  به ثــبت رسـيده است.

مجموعه TPcenter

با هدف کمک به ارتقا توانمندی ها و بهره وری در بورس و سرمایه گذاری با ارائه خدمات تخصصی مشاوره و اجرایی در حوزه های بورس  و اصناف ، تاسیس شده است در راستای ارائه راهکار برای صنعت بورس.

شرکت HOST کاروی

فعالیت خود را در راستای خدمات هاستینگ با شعار کیفیت،سرعت، امنیت و با تکیه بر پشتیبانی قوی در هاستینگ و ارائه قیمت مناسب در بازار هاستینگ شروع به کار کرد..

شرکتIT کاروی در کانادا

طراحی،پشتیبانی و راه اندازی نرم افزارهای سازمانی،شبکه،voip،وب سایت و اپلیکیشن درشرکت مهندسی IT کاروی develpoer در کشور کانادا ارائه و عرضه میگردد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نیاز به خدمات سفارشی؟

در صورت نیاز، با کارشناسان ما در ارتباط باشید …

فرآیند کار

چگونه کار می کند؟

به عنوان مثال، اجازه دهید روند طراحی نرم افزار را بپذیریم. این فرآیند است که شما در هر بخش طراحی خارج از آن پیدا خواهید کرد. مسئله این است که می تواند مبهم و هرج و مرج باشد، این فرآیند.

مهندسان، طراحان، کارشناسان سئو و طراحان وب وجود خواهند داشت که همگی برای ایجاد یک پروژه نرم افزاری همکاری می کنند. پیش نویس اولیه برای پیش نویس نهایی نوشته شده و بررسی می شود.

  • یک ایده جدید برای پروژه مشتری ایجاد کنید
  • شروع به طراحی پروژه در قالب مشخص کنید
  • پروژه کلی توسعه و برنامه نویسی
  • تست و اجرای پروژه نهایی در سرور آنلاین
II

02. طراحی

بر اساس ایده، ما شروع به طراحی پروژه در قالب مشخص خواهیم کرد

IV

04. اجرا کردن

در نهایت پروژه را برای مشتری در سرور آنلاین اجرا خواهیم کرد

I

01. ایده

بر اساس نیازهای مشتری، ما برخی از راه حل های خوب را ارائه خواهیم داد

III

03. ساختن

پس از طراحی ایده در پروژه، ما قصد داریم پروژه را کامل کنیم

مشتریان خوشحال و همکاران

مشتریان ما

بیشتر می خواهید؟

ما چه

کاری انجام

می دهیم؟

تولید انواع قطعات رادیاتور