تراشه اگزینوس از راه می‌رسد مدت‌هاست منتظر معرفی اولین ساعت هوشمند گوگل هستیم، اما هنوز با پیکسل واچ روبه‌رو نشده‌ایم. با این وجود، به مرور زمان با جزئیات بیشتری از آن آشنا می‌شویم. حالا طبق جدیدترین اطلاعات، ظاهرا گوگل برای این محصول از تراشه اگزینوس سامسونگ استفاده خواهد کرد و همچنین قابلیت‌های منحصر به‌فردی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

وب‌سایت 9to5 Google در جدیدترین بروزرسانی اپ گوگل با عبارت «PIXEL_EXPERINCE_WATCH» روبه‌رو شده است. این عبارت نه تنها به پیکسل واچ اشاره دارد، بلکه از ویژگی‌های اختصاصی این ساعت هوشمند هم خبر می‌دهد.

پیکسل واچ و نسل جدید گوگل اسیستنت


از نام پیکسل و ویژگی‌هایش که بگذریم، با بروزرسانی جدید گوگل اسیستنت برای Wear OS 3 روبه‌رو هستیم که می‌تواند در حالت آفلاین دستورات صوتی را متوجه شود و کارهای مختلفی انجام دهد. این ویژگی هم اکنون تنها برای گوشی‌های پیکسل درنظر گرفته شده است.

علاوه بر این قابلیت، طبق تصویری که از سوی 9to5Google منتشر شده، گوگل استیستنت در پیکسل واچ بجای اینکه کل صفحه را بگیرد، تنها یک نوار با رنگ‌های لوگوی گوگل زیر نمایشگر ساعت ظاهر می‌شود.

پیکسل واچ

همچنین به تراشه احتمالی اولین ساعت هوشمند گوگل اشاره شده. ظاهرا این غول جستجوی اینترنتی برای پیکسل واچ به سراغ تراشه اگزینوس ساخت سامسونگ می‌رود تا قادر به پردازش گفتگوهای روی دستگاه به همراه نسخه بروز شده گوگل استیستنت باشد.

با توجه به اینکه انتظار داریم اولین ساعت هوشمند گوگل سال آینده میلادی از راه برسد، باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری درباره آن باشیم و جزئیات بیشتری از آن در اختیارمان قرار بگیرد.

این احتمال وجود دارد که پیکسل واچ در اوایل سال آینده میلادی از راه برسد یا اینکه گوگل تصمیم بگیرد اواخر ۲۰۲۲ از آن به همراه نسل جدید گوشی‌های پیکسل رونمایی کند. حتی این احتمال هم وجود دارد که این غول جستجوی اینترنتی از یک تراشه انحصاری برای این ساعت هوشمند استفاده کند. در هر صورت، انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ با این محصول روبه‌رو شویم.

1 دیدگاه

  • Algunos programas detectarán la información de grabación de la pantalla y no podrán tomar una captura de pantalla del teléfono móvil. En este caso, el monitoreo remoto se puede usar para ver el contenido de la pantalla de otro teléfono móvil.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *