شرکت فراگستر الکترونیک

ورود شرکت به اقتصاد کشور

سال1382 با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های حفاظت الکترونیک پا به عرصه گذاشت و با کمک افراد متخصص، برای تمام محصولات خود خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. تا دغدغه های پس از خرید کاربران به حداقل برسد

.الکترونیک پرشیا کالای متنوع را در برندهای داهوا، هایک ویژن، تیاندی، ناظر، مکسرون، آلباترون، آپتینا و همچنین کابل های اکپ را ارائه می سازد. با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی به همراه تیم، کادر مجرب و حرفه ای خود شبانه روز در تلاش است.

چرا فراگستر ؟

مهم ترین دلیلی که یک شرکت را در صنعت نظارت تصویری از سایرین متمایز می سازد،به روز بودن محصولات و ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب و مشتری مداری آن است.

با مهندسین متخصص خود در پشتیبانی فنی و گارانتی، در تلاش تا هر گونه ایراد و اختلالات پس از نصب دوربین مداربسته را در کم ترین زمان رفع نماید و همچنین با تیم تحقیق و توسعه (R&D) خود، در راستای تولید محصولات با کیفیت تلاش می کند.

تمام محصولات شرکت فراگستر الکترونیک شامل خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی می شوند و شما می توانید در صورت هر گونه مشکل با شماره 021-53862 در تماس باشید. همچنین در هنگام خرید نیز می تواند مشاوره های لازم و کافی را از تیم متخصص بخش فروش فراگستر الکترونیک دریافت نمایید.

خدمات فراگستر

خدمات پشتیبانی و گارانتی فنی24 خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی در صورت هر گونه اختلال و اشکال

در عملکرد دوربین مداربسته خود می تواند با کادر متخصص تماس بگیرید و در صورت نیاز محصول را به بخش موردنظر ارسال نمایید.

این گارانتی در کمتر از 72 ساعت، محصول را رفع عیب می نماید و در صورت اختلال در فرآیند ، محصول را تعمیر می کند. بنابراین با خرید محصولات نظارت تصویری با گارانتی فراگستر الکترونیک، می توانید دغدغه و نگرانی های پس از خرید خود را به حداقل برسانید.

6,452 دیدگاه